Jezdecké a volnočasové aktivity

  • V našem areálu nabízíme pro milovníky koní, zájemce o jezdecký sport, všechny, kterým se koně líbí a mají zájem se o koních něco dozvědět spoustu různých aktivit.
  • Jezdectví není jen sport, jezdectví je hlavně vztah mezi člověkem a zvířetem. Jde tu o porozumění, pochopení , respekt nejen k velkému, ušlechtilému a inteligentnímu zvířeti, ale dost často i objevování sebe samého, svých kvalit i svých mentálních bloků. Kůň nám dost často odzrcadlí to, co jsme doposud nebyli schopni vidět u sebe samého, neuvědomili si, nebo raději odsouvali někam pryč.
  • A pokud se Vám nechce nic objevovat, odhalovat a zkoumat, pokud se chcete jen zastavit, oddychnout si od každodenního shonu, od ruchu města, od věčných starostí a úkolů, krásné prostředí našeho areálu a společnost koní a dalších zvířat Vám pomůžou najít potřebný klid a uvolnění.

 

Dětský jezdecký kroužek

Aktivita pro školní děti nabízena v průběhu roku, kde se děti učí lásce ke zvířatům, zodpovědnosti, respektu ke koním i k sobě navzájem.

– Nejsou pro děti, které chtějí jen nějak zabít čas. Nejsou pro děti, které občas nemají co dělat. Nejsou pro děti, které se nechtějí učit a nebaví je dělat něco pravidelně.

– Vítané jsou děti, které se chtějí dozvědět víc o koních, jak se o ně postarat, co kůň potřebuje. Které se chtějí naučit jezdit, které své srdce zasvětily koním, které mají třeba i strach, ale mají touhu ho překonat. 

 

Letní dětské jezdecké tábory

Skvělá letní aktivita pro všechny děti milující koně. Nezapomenutelné dobrodružství s koňmi a u koní, nepřekonatelné zážitky. Pro mnoho dětí nejlépe strávený letní čas.

– zaručujeme individuální přístup ke každému dítěti díky malým skupinám 

– nemůžeme slíbit 100% spokojenost, skvělé letní počasí, harmonický průběh tábora. V každém případě však uděláme vše, abychom si ty letní dny spolu užily, aby byl pobyt naplněný, přínosný, jedinečný pro nás všechny. 

 

Pobyty pro dospělé i rodiny

Volný čas strávený s rodinou, nebo s přáteli, čas naplněný zážitky, ale zároveň klidem, harmonií a laskavostí je nejlepší a nejpřitažlivější volbou pro mnoho z nás. A pokud máte rádi koně, zvířata, přírodu, máme Vám co nabídnout:

– je možné si domluvit pobyt jen na víkend, nebo i na více dní podle vašich i našich možností

– připravíme pro Vás program, který bude bavit dospěláky i děti, který nabízí sportovní vyžití, kontakt se zvířaty i nové poznatky a vědomosti o koních a veškerých činnostech s nimi spojených

– a hlavně – odpočinete si!!!

 

Semináře osobnostního rozvoje

Kůň jako terapeut, čistá bytost,

    – které je jedno, co říkáme, jak se tváříme, jak se chováme.

    – které je jedno, jakou masku jsme si zrovna nasadili, do jakého postoje jsme se zrovna uchýlili.

Kůň cítí energii, kterou neseme, vidí naše nitro. Kůň zrcadlí naše bolesti, strachy, bloky.

    – A nebo cítí naši vlídnost, empatii, laskavost, i když tomu sami odmítáme věřit, nebo jsme v sobě tyto vlastnosti ještě neobjevili.

Kůň jako náš učitel, i naše spřízněná duše.

 

Semináře pro rodiče s dětmi

Pobyt naplněný radostí, životem, sebepoznáním a poznáváním svých blízkých v prostředí a při hrách, které běžně nezažijete.

– Úžasná aktivita spojená s bezvadnou Hankou Havlovou.

– Rodiče a děti. Být spolu a zároveň si občas užívat i chvilky soukromí.

– Děti se učí od rodičů. Tady se rodiče učí občas od svých dětí. 

 

Individuální jezdecké hodiny

– Láká vás práce s koňmi, ježdění na koních?

– Snili jste někdy o tom, že jste princem, nebo princeznou na krásném koni? A vydrželo Vám to dodnes?

– Rozhodli jste si splnit své sny, ať jste děti, nebo dospělí?

I tuto aktivitu nabízíme všem zájemcům pod vedením zkušeného trenéra. Zkuste si domluvit první tréninkovou hodinu, zeptejte se nás na další podrobnosti.

 

V našem areálu prodáváme jezdecké a chovatelské potřeby pro koně a koňské nadšence, nabízíme ustájení koní, výcvik mladých koní i jezdců a další volnočasové aktivity.